ZWOLNIJ, IDĄ ŚWIĘTA! PDF Drukuj Email

 
FINAŁOWE LOTY W ERGO ARENIE PDF Drukuj Email
SPORT

Już w najbliższą sobotę, 19 listopada 2016 w gdańsko-sopockiej Ergo Arenie od godz. 19 do 23 czekają nas nie lada emocje; Diverse NIGHT of the JUMPs czyli mistrzostwa świata w motocrossowym freestyle’u. Wyjątkowość piątej odsłony tego wydarzenia na Wybrzeżu polega na tym, że właśnie u nas za kilka dni dojdzie do ostatecznego podziału tegorocznych trofeów. Nie mniej emocjonująco zapowiada się występ Austriaka Gerharda Mayr’a, który jako jedyny aktualnie zawodnik na świecie wykonuje salto w tył (backflip) na… blisko 700-kilogramowym buggy Polaris RZR.

Więcej…
 
NARODOWI, RADYKALNI, NIEPODLEGLI… PDF Drukuj Email
MOTO-KRONIKA

Na tegoroczny Marsz Niepodległości w Warszawie jechaliśmy pełni obaw co do liczby jego uczestników oraz siły i charakteru wyrażanych przez nich haseł. Rok rządów PiS, próbującego zapewnić sobie monopol na patriotyzm mógł znacznie spacyfikować oddolne inicjatywy Polaków i ich motywację do wyrażenia swoich poglądów. Obaw tych z pewnością nie zmniejszyło zarejestrowanie przez działaczy Obozu Narodowo-Radykalnego tylko 50 tysięcy uczestników manifestacji, dwukrotnie mniej niż zadeklarował lewacki KOD.


Więcej…
 
FRICKE LEPSZY OD PIESZCZKA W IMŚw JUNIORÓW PDF Drukuj Email
SPORT

Nowym mistrzem świata juniorów został Australijczyk 20-letni Max Fricke. Australijczyk nie wygrał wprawdzie żadnego turnieju, ale pojechał najrówniej i w niedzielę, 2 października 2016 na torze w Gdańsku odebrał główne trofeum. Wszyscy liczyli, że mistrzem zostanie Krystian Pieszczek. Startujący ze stałą dziką kartą Pieszczek świetnie zaczął tegoroczny cykl. Wygrał turniej w King's Lynn i wydawało się, że potem będzie miał już z „górki”. Kolejne turnieje miały być na dobrze znanych mu torach w Pardubicach i Gdańsku. Niestety, defekt w Czechach pozbawił go przodownictwa, nie poszło mu też idealnie na torze, na którym się wychował i gdzie całkiem niedawno wygrał finał Indywidualnych Międzynarodowych Mistrzostw Ekstraligi.


Więcej…
 
WYSZEDŁ BLIŹNIAK Z CIENIA… PDF Drukuj Email
POCZTA "MOTO"

Powinienem napisać „WYSZŁO SZYDŁO Z WORKA” lecz w odniesieniu do odrzuconego przez Sejm obywatelskiego projektu ustawy „Stop Aborcji" byłoby to mylące bardzo, bowiem nie premier Beata – nomen omen - Szydło była sprawczynią nagłej wolty PiS, wychodzącej naprzeciw oczekiwaniom wszelkiego lewactwa, które akceptację dla mordowania istot słabszych i bezbronnych ma w swoich, nie tylko ideologicznych, genach. O skierowaniu na przemiał oddolnej inicjatywy blisko pół miliona Polaków zadecydował cwańszy z bliźniaków czyli niejaki Jarosław Kaczyński, formalnie prezes partii z prawem i sprawiedliwością w nazwie, a faktycznie więcej niż premier i prezydent razem wzięci.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
COPYRIGHT 2008. MOTO.GDA.PL ALL RIGHTS RESERVED