EKSTREMALNIE PRZED KRAKÓW ARENĄ PDF Drukuj Email
SPORT

W czwartek, 29 stycznia 2015, odbyła się konferencja zapowiadająca polską rundę Mistrzostw Świata we Freestyle Motocrossie Diverse NIGHT of the JUMPs. Choć do tego wydarzenia pozostały jeszcze niemal dwa miesiące, to za sprawą Luca Ackermanna przed Kraków Areną, na przekór zimowej aurze, było gorąco.

 

 

Konferencję rozpoczął pokaz tricków w wykonaniu niemieckiego zawodnika. Ten 17-latek, który niemal całe swoje życie spędził na motocyklu, nie ma kompleksu starszych riderów i w rewelacyjnym stylu wykonuje nawet najtrudniejsze ewolucje. Pokaz Luca, podczas którego nie zabrakło również widowiskowych Backflipów, był zaledwie przedsmakiem tego, co widzowie zobaczą 21 marca. Najtrudniejsze ewolucje wykonywane na wysokości niemal trzeciego piętra i dystansie ponad 20 metrów, to coś, co nie pozwoli publiczności wysiedzieć spokojnie w miejscu.

Po pokazie, licznie zgromadzonym dziennikarzom, o projekcie, jakim jest polskie Grand Prix odpowiadał Przemysław Szymański współwłaściciel firmy Sportainment – promotora NIGHT of the JUMPs w Polsce. Z kolei o wyzwaniach związanych z produkcją tak wymagającego wydarzenia opowiedział Paweł Krasuski dyrektor Kraków Areny. Na pytania mediów odpowiadali także: Luc Ackermann, jego ojciec Dirk oraz zawodnik wspierany przez markę Diverse, reprezentant Polski na Mistrzostwa Świata – Marcin Łukaszczyk. Po konferencji Kraków Arena zamieniła się w wybieg dla najpiękniejszych dziewczyn. Ponad 20 modelek uczestniczyło w niecodziennej sesji fotograficznej do konkursu Miss FMX 2015.

 

Odliczanie do polskiej rundy Mistrzostw Świata wchodzi o kluczową fazę. Do ekstremalnego rozpoczęcia wiosny w Krakowie pozostało mniej, niż dwa miesiące. Jeśli więc nadal nie macie biletów, nie zwlekajcie – tego wydarzenia nie można przegapić!

Bilety jeszcze do nabycia w salonach EMPIK na terenie całego kraju oraz na www.eventim.pl. Oficjalna strona Mistrzostw Świata NIGHT of the JUMPs: www.nightofthejumps.com

Materiały źródłowe:
www.sportainment.pl
(30.01.2015(

 

 
COPYRIGHT 2008. MOTO.GDA.PL ALL RIGHTS RESERVED