WIĘCEJ ENERGII W LECHII PDF Drukuj Email
SPORT

W sobotę, 30 lipca 2016, kilkadziesiąt minut przed meczem Lechii z Wisłą Kraków (3:1), wybrzeżowi dziennikarze poinformowani zostali o podpisaniu porozumienia na mocy którego w sezonie 2016/17 głównym sponsorem gdańskiego klubu będzie Grupa Energa. 

 

Więcej…
 
FEERIA FERRARI W SOPOCIE PDF Drukuj Email
SERWIS AUTORYZOWANY

Importer marki Ferrari z siedzibą w Katowicach oraz Warszawie, zorganizował po raz kolejny Ferrari Corsa Baltica, święto właścicieli i fanów tych supersportowych samochodów. Będzie to już czwarta kawalkada Ferrari.

 

Więcej…
 
MAMY NAJLEPSZEGO MECHANIKA! PDF Drukuj Email
MOTO-KRONIKA

Wiesław Jezierski (na zdjęciu z prawej) okazał się zdecydowanym zwycięzcą w rywalizacji o miano najlepszego mechanika wśród dziennikarzy motoryzacyjnych. Reprezentant MOTO.media.pl po wcześniejszym pokonaniu kilkunastu rywali w eliminacjach dotarł do finału, gdzie spotkał się z Marcinem Lewandowskim reprezentującym redakcję Autocentrum.pl.

 

Więcej…
 
ŻUŻLOWY WEEKEND W WARSZAWIE PDF Drukuj Email
SPORT

Kibice, którzy po ubiegłorocznej wpadce, zdecydowali się przyjechać do Warszawy na dwie żużlowe imprezy – Grand Prix Polski i mecz Polska – Reszta Świata, nie mieli czego żałować. Tym razem organizatorzy zrehabilitowali się za poprzednią kompromitację i przygotowali tor, na którym żużlowcy zafundowali wielkie ściganie. Po zawodach wszyscy zgodnie powiedzieli, że było to najlepsze Grand Prix rozegrane na czasowym torze.

 

Więcej…
 
mytaxi - NOWA JAKOŚĆ NA TRÓJMIEJSKIM RYNKU PDF Drukuj Email
MOTO-KRONIKA

Taksówkarskim korporacjom działającym na terenie Gdańska, Gdyni i Sopotu (choć w wypadku tego ostatniego miasta trafniejsze byłoby skojarzenie z mafią) przybył groźny konkurent. Nie rezygnując  bowiem ze spełnienia wymogów formalno-prawnych dla tego typu działalności (głównie obowiązku posiadania licencji na przewóz osób taksówką), wprowadza zupełnie nowe standardy obsługi klientów.

 

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
COPYRIGHT 2008. MOTO.GDA.PL ALL RIGHTS RESERVED