NISSAN QASQAI I NISSAN NV200: ODPADAJĄCA KIEROWNICA PDF Drukuj Email
(D)EFEKTY

W samochodach marki Nissan Qashqai (J10), wyprodukowanych w Wielkiej Brytanii w okresie 24.02.-10.09.2012 oraz Nissan NV200 (M20) wyprodukowanych w Hiszpanii w okresie 17.02.-30.07.2012, podczas montażu mogła zostać przyłożona nadmierna siła ścinająca do piasty koła kierowniczego, powodując pęknięcie i zmniejszenie wytrzymałości tego elementu.

Więcej…
 
CAŁE PODIUM DLA VW POLO! PDF Drukuj Email
SPORT

Volkswagen rozpoczął sezon 2015 Rajdowych Mistrzostw Świata FIA (WRC) historycznym sukcesem w Rajdzie Monte Carlo. Sébastien Ogier/Julien Ingrassia (F/F), Jari-Matti Latvala/Miikka Anttila (FIN/FIN) i Andreas Mikkelsen/Ola Fløene (N/N) w Polo R WRC odnieśli potrójne zwycięstwo w rajdzie posiadającym najdłuższą tradycję na świecie. Volkswagen został w ten sposób piątą marką w historii, której udał się taki sukces w Monte Carlo.

 

Więcej…
 
SALONOWA PREZENTACJA FIATA 500X PDF Drukuj Email
MOTO-KRONIKA

Wprawdzie najnowszy crossover Fiata będzie oferowany do sprzedaży dopiero w drugiej połowie tego kwartału lecz potencjalni nabywcy  mają okazję obejrzeć go z bliska już teraz, podczas prezentacji w autoryzowanych salonach włoskiego koncernu. Gdańska firma Schewe stworzyła taką możliwość w sobotę, 24 stycznia 2015, udostępniając zainteresowanym osobom dwie wersje stylizacyjne Fiata 500X; miejską (na zdjęciu z lewej) oraz uterenowioną – wyższą o 2 cm w konsekwencji większego prześwitu.

 

Więcej…
 
MILOWY KROK LECHII? PDF Drukuj Email
SPORT

Sala Pucharowa w gdańskiej PGE Arenie była w czwartek, 22 stycznia 2015 miejscem oficjalnej prezentacji Sebastiana Mili jako reprezentanta Lechii Gdańsk. Kontrakt z dotychczasowym piłkarzem  Śląska Wrocław podpisał prezes zarządu biało-zielonych, Adam Mandziara (na zdjęciu z lewej), któremu towarzyszył trener Jerzy Brzęczek. 

Więcej…
 
SUPER-TADDY Z BLISKA PDF Drukuj Email
SPORT

Gorzej niż umowne sukcesy naszych reprezentantów w sportach motorowych sprawiają, że ostatnimi laty autentycznym mistrzom możemy kibicować od wielkiego dzwonu, czyli niezwykle rzadko. Taką wyjątkową okazją była polska inauguracja Mistrzostw Świata FIM w SuperEnduro, przeprowadzona w sobotę 6 grudnia 2014 roku w hali „Ergo Arena” na granicy Gdańska i Sopotu. Atrakcyjność samej rywalizacji w jednej z najtrudniejszych dyscyplin sportów motorowych dodatkowo wzmacniał fakt, że mieliśmy tutaj komu kibicować.

 

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
COPYRIGHT 2008. MOTO.GDA.PL ALL RIGHTS RESERVED