RENAULT TWINGO III: PRZYSPIESZENIE WBREW WOLI KIEROWCY PDF Drukuj Email
(D)EFEKTY

W samochodach marki Renault Twingo III wyprodukowanych do 15 grudnia 2014 roku możliwe jest nieoczekiwane włączenie się systemu ESP, co może skutkować nagłym wzrostem prędkości pojazdu i brakiem reakcji na zwolnienie pedału przyspieszenia. Na rynku polskim kampanią naprawczą objętych jest 321 samochodów.

Więcej…
 
RENAULT CAPTUR: WYCIEK PŁYNU HAMULCOWEGO PDF Drukuj Email
(D)EFEKTY

W samochodach marki Renault Captur wyprodukowanych do 07 listopada 2014, może dojść do przetarcia elastycznego przewodu hamulcowego koła przedniego o krawędź osłony nadkola przedniego, a w dalszej konsekwencji - zaświecenia się kontrolki sygnalizującej spadek poziomu płynu hamulcowego poniżej stanu minimalnego, długiego skoku pedału hamulca oraz zmniejszenia skuteczności układu hamulcowego.

Więcej…
 
ZABYTKOWE MERCEDESY NA PŁOCKIM BULWARZE PDF Drukuj Email
MOTO-KRONIKA

Na trzeci weekend czerwca br. zaplanowano dwunastą już edycję ogólnopolskiej imprezy „Mercedesem po Wiśle”, która odbędzie się w Płocku. Organizator jak co roku przygotował dla uczestników i widzów wiele atrakcji. Najważniejsze jest jednak to, że udało się powrócić do tradycji, od której w 2003 roku wzięła się nazwa imprezy.

 

Więcej…
 
DALEJ MONGOLSKIM KURSEM? PDF Drukuj Email
PARKING NIESTRZEŻONY

Tragedią Polski nie jest wszechwładza żydów, bowiem z nią – w mniej lub bardziej zakonspirowanej formie - mamy do czynienia w większości państw europejskich. Nasz problem to fakt, że dostaliśmy się w łapy tzw. żydów chazarskich - najbardziej tępych, a jednocześnie najbardziej bezwzględnych w realizowaniu swoich plugawych celów. Mongolskie pochodzenie tej hołoty i okoliczności, w jakich przyjęła judaizm rabiniczny za swoją religię wyjaśniam szerzej w tekście „METRYKA KOCZOWNIKA”, toteż tym razem skoncentrujmy się na zagrożeniach, jakie niosą najbliższe wybory prezydenckie z jedynie słusznym faworytem oraz jego ewentualnym –również jedynie słusznym – konkurentem.

 

Więcej…
 
GANG OLSENA… PDF Drukuj Email
SPORT

(Relacja własna z żużlowego Grand Prix Polski w Warszawie)

Miało być pięknie... Na Stadionie Narodowym w Warszawie miał zostać rozegrany pierwszy w tym roku turniej Grand Prix. Pomysł organizacji zawodów w stolicy spotkał się z ogromnym zainteresowaniem. Polski Związek Motorowy szybko pozyskał sponsora imprezy, co pozwoliło na przygotowanie atrakcyjnej oferty dla kibiców. Najtańsze wejściówki były do nabycia za 50 zł. Dodatkowym magnesem miało być pożegnanie z Grand Prix Tomasza Golloba, który już przed rokiem zrezygnował ze startów w cyklu. Przedsprzedaż zaskoczyła największych optymistów -  dwa dni wystarczyły, by rozeszły się wszystkie wejściówki.

 

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
COPYRIGHT 2008. MOTO.GDA.PL ALL RIGHTS RESERVED