DACIA DOKKER, LOGAN II/SANDERO II, LODGY: PĘKAJĄCY PRZEGUB DRĄŻKA KIEROWNICZEGO PDF Drukuj Email
(D)EFEKTY

W samochodach marki Dacia Dokker (X67), Logan II/Sandero II (X52) oraz Lodgy (J92), wyprodukowanych od 17 września do 4 grudnia 2015,  w momencie wystąpienia znacznego obciążenia w układzie kierowniczym istnieje ryzyko pęknięcia przegubu drążka kierowniczego od strony przekładni kierowniczej, co może doprowadzić do utraty panowania nad pojazdem.

Więcej…
 
POKAZOWY KAMPER FIATA PDF Drukuj Email
SERWIS AUTORYZOWANY

Show Camper Van Fiat Ducato 4x4 Expedition był gwiazdą zakończonych w niedzielę, 24 stycznia 2016 Targów CMT w Stuttgarcie, największych targów caravaningowych w Europie. Otwarte dla publiczności, w ubiegłym roku przyciągnęły 240 000 zwiedzających i ponad 2000 wystawców prezentujących produkty związane z turystyką i spędzaniem wolnego czasu. Fiat Professional uczestniczy w tych prestiżowych targach, jako europejski lider w branży samochodów do zabudowy kempingowej.

 

 

 

Więcej…
 
VOLVO S60, V60, XC60, V70, XC70, S60 CC i V60 CC: ODCIĘCIE PALIWA PDF Drukuj Email
(D)EFEKTY

W samochodach Volvo S60, V60, XC60, V70 i XC70, lata modelowe 2015 i 2016 oraz S60 CC i V60 CC, rok modelowy 2016, wyposażonych w 5-cylindrowe silniki wysokoprężne może wystąpić brak zasilania silnika paliwem, mimo że w zbiorniku paliwa znajduje się jeszcze wystarczająca jego ilość.

Więcej…
 
RozKODowanie PDF Drukuj Email
PUBLICYSTYKA

 Przekłamaniem byłoby stwierdzenie, że o tzw. Komitecie Obrony Demokracji jest ostatnimi czasy głośno. To nie głośność bowiem lecz niepohamowane WYCIE, wzmacniane prymitywnie wprawdzie lecz bardzo skutecznie przez polskojęzyczne (nie mylić z polskimi) media w rodzaju „Gazety Wyborczej”, TVN czy Radio ZET. To są, oczywiście, liderzy ogólnopolscy. Na rynku wybrzeżowym brylują bowiem lokalne filie publicznej(?!) telewizji i radia (konkretnie TVP Gdańsk i Radio Gdańsk) oraz niemiecka gadzinówka pt. „Polska Dziennik Bałtycki”, określana przez samych właścicieli mianem „Ostzee Zeitung”, co niezbyt sprytnie kryje jej faktyczne sympatie, hitlerowskich nie wyłączając.
Więcej…
 
SCANIA POLSKA: DOBRY ROK, POMYŚLNE ROKOWANIA PDF Drukuj Email
MOTO-KRONIKA

Świąteczne spotkania kierownictwa Scanii Polska z dziennikarzami motoryzacyjnymi obrosły już wieloletnią tradycją. Niżej podpisany nie lekceważąc atrakcyjnych miejsc w jakich się odbywają (ostatnie to Pałac Żelechów na Mazowszu) oraz ich merytoryczno-towarzyskiej formy, szczególnie jednak ceni sobie możliwość porozmawiania z ciągle tymi samymi, polskimi menedżerami firmy. Owszem, co kilka lat poznajemy nowego dyrektora generalnego spółki – najczęściej pochodzącego ze Szwecji – lecz trzon jego najbliższych współpracowników pozostaje bez zmian.

 

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
COPYRIGHT 2008. MOTO.GDA.PL ALL RIGHTS RESERVED